Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków TEST Tomasz Stachoń - wizytówka firmy - Bezpłatne ogłoszenia firmowe, katalog firm, biznes, usługi, wymiana

  

Reklama

Kontakt
34-500 Zakopane
Strążyska 3
Małopolskie
693452226
Niepoprawny tel
Niepoprawny tel
www.docieplenia-test.pl

Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków TES...

O firmie
Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków Test powstała w 2017 roku w Zakopanem ze względu na wzrost zapotrzebowania na rynku budowlanym na nowe technologie w zakresie termomodernizacji oraz dociepleń budynków, nowe regulacje prawne w zakresie a także zapobiegania stratom ciepła w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, wzrost świadomości społecznej w zakresie możliwości i konieczności budownictwa energooszczędnego a co za tym idzie długookresowych oszczędności w użytkowaniu budynków przekładających się na pieniądze oraz ze względu na niekorzystne zmiany klimatyczne. Wraz ze wzrostem wymagań od strony prawnej dotyczących zmniejszenia zapotrzebowania na energię cieplną inwestorzy planujący budową nowych budynków zobowiązani są do stosowania nowych technologii zmniejszających zapotrzebowanie na energię cieplną. Właściciele już istniejących budynków mieszkalnych
i gospodarczych ze względu na rosnące koszty nośników energii oraz wdrażanych programów proekologicznych zmuszeni są szukać nowoczesnych rozwiązań w zakresie zmniejszenia zapotrzebowania na energię cieplą .

Zakres prac
Wykonujemy usługi w zakresie nowoczesnej technologii docieplania budynków metodą

wdmuchiwania ( pneumatycznie ) ekologicznych materiałów izolacyjnych

głównie celulozowych i granulatu styropianu w przestrzenie otwarte i zamknięte budynków (stropy i podłogi , wewnętrzne poszycia dachów, ściany wykonane w starych technologiach z przegrodami powietrznymi i wszystkie inne trudno dostępne miejsca z punktu widzenia technologii wykonywania dociepleń )Od stycznia 2018 roku wprowadzamy nową usługę :

Diagnostykę Termowizyjną budynków i konstrukcji , instalacji elektrycznych , wycieków z klimatyzacji .

Obejmuje ona wykonanie zdjęć w podczerwieni całego budynku i jego częći składowych pod względem szczelności izolacji termicznej oraz analizę za pomocą programu komputerowego . Analiza dostepna jest w arkuszu EXCEL lub WORD. Dla klientów zlecających nam wykonanie izolacji lub jej naprawę diagnostyka termowizyjna jest w cenie usługi .

Ważne : wykonanie diagnostyki termowizyjnej jest dodatkowym potwierdzeniem prawidłowo wykonanej usługi .

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firmy Derowerk Zbigniew Białas , która jest przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy największego w Europie producenta maszyn i urządzeń do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych - firmy X-floc GmbH.oraz Grupy Isofloc na Polskę.
Firma Dämmstatt W.E.R.F. GmbH - część Grupy Isofloc (www.isofloc.de) - to producent jednego z najlepszych w Europie celulozowych materiałów termoizolacyjnych. Celuloza isofloc F posiada Europejską Aprobatę Techniczną, certyfikat CE i międzynarodowe certyfikaty świadczące o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska materiale, m. in. certyfikat Nature Plus i certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do osobistego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług.
Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków
TEST Tomasz Stachoń
tel. Kom. 693 452 226
Branże
  • Budownictwo - Remonty
Lokalizacja firmy
Dodaj opinię
Kod zabezpieczający: Kod zabezpieczający
Wpisz kod zabezpieczający:
Opinie klientów

Moje Konto  |  
Rejestracja  |  
Firmy  |  
Pomoc  |  
Nowości  |  
Mapa serwisu  |  
Regulamin  |  
dotpay
Projekt i wykonanie JMLnet.pl